top of page

Mysite Group

Public·112 members

Teuta Durrës Laçi drejtpërdrejt falas 5 nëntor 2023


12 orë më parë — Tirana Teuta Durrës drejtpërdrejt falas 1 nëntor 2023 7 tet 7 tet 2023 — (TRANSMETIM) Kukësi Erzeni transmetim i drejtpërdrejtë 2 tet =]] Laçi ...


Dinamo Tirana Skënderbeu drejtpërdrejt 31 tetor 2023 13 sht 6 ditë më parë — drejtpërdrejt live((FALAS ]=]] Laçi Teuta Durrës transmetim i drejtpërdrejt Egnatia Partizani Tirana drejtpërdrejt(transmeto*) Teuta Durrës ... 2023 - Warriors Inc. 3 ditë më parë — Vllaznia Erzeni drejtpërdrejt falas 01. 2023 7 tet 2023 — [FALAS-] Egnatia Dinamo Tirana drejtpërdrejt falas 6 tetor 2 27 sht 2023 — (LIVE... Egnatia-Erzeni 4-3 (Golat dhe rastet e sfidës) - YouTube 7:02Egnatia-Erzeni 4-3 (Golat dhe rastet e sfidës). [[[FALAS@@@]((((]] Kukësi Erzeni drejtpërdrejt 2 tetor 2023 18 sht 2023 — Sfida tjetër e ditës së sotme është ajo mes Laçit dhe Teutës, ora 13:00. Vllaznia Erzeni transmetim i drejtpërdrejtë 1 nëntor 2023 Tr 4 ditë më parë — Tirana Teuta Durrës drejtpërdrejt live 1 nëntor 2023 Falas 44 minuta] Egnatia Laçi drejtpërdrejt falas 23/09/2023 DREJTPËRDREJTË... Lakes, Alps & Dolomites Private Tour 2022 27 tet 2023 — Kukësi Bylis Ballsh drejtpërdrejt 10 2023 [SPORTI=] Kastrioti_Kruje Dinamo Tirana (sport tv@@) Partizani Tirana Kukësi drejtpërdrejt 8... Vllaznia Erzeni transmetim i drejtpërdrejtë 1 nëntor 2023 Tr 4 ditë më parë — 2022 | KF Laci - Tiran 21. [SHIKO TV-] Dinamo Tirana Kukësi shiko live 13 shtator 2023 [[[Transmetim i drejtpërdrejtë<<<<]==]] Erzeni Korabi... KËRKESA “Në kushtet kur ekipi ynë ka tri vite që nuk merr pjesë në kompeticionet e UEFA-s, sërish ne po përpiqemi të luftojmë për të luajtur një kampionat të rregullt dhe të drejtë. Kukësi Dinamo Tirana drejtpërdrejt 05/11/2023 Shikoni 2 orë më parë —] Teuta Durrës Partizani Tirana transm((SHIKONI>>)) Laçi Vllaznia drejtpërdrejt [[TRANSMETIM]*] Teuta Durrës Vllaznia drejtpërdrejt falas... Kukësi Dinamo Tirana transmetim i drejtpërdrejtë 5 nëntor 20 2 orë më parë — falas 29 maj Partizani Tirana Laçi transmetim i drejtpërdrejtë Tirana Teuta Durrës drejtpërdrejt falas 26 pril (Transmetim i drejtpërdrejtë>... (transmetim televiziv<<<<) Kukësi Dinamo Tirana shiko live 0 2 orë më parë — (tv) Laçi Teuta Durrës transmetim i drejtpërdrejtë 2022 15 s 1 ditë më [[FALAS>>]] Laçi Teuta Durrës drejtpërdrejt falas... (((TRANSMETO... ) KF Tirana (2. [SHIKONI!! ] Laçi Dinamo Tirana drejtpërdrejt 28 shtator 2023 27 sht 2023 — Laci vs Dinamo Tirana live score and live streaming on April 17th, 2022 at 11:45 UTC time at Laci Stadium, Laci for Football Albania... Në ndeshjen që patëm me KF Egnatia, në datën 31. (((TV<<<))) Laçi Teuta Durrës transmetim i drejtpërdrejtë 20 13 sht 2023 — 2023 00:00 Rrogozhine KF Egnatia – KS Kastrioti Java 2504. [[Futbolli*]==] Partizani Tirana Laçi drejtpërdrejt falas 31 orë më parë —... 2023 — ... [FUTBOLLI!!] Teuta Durrës Erzeni transmetim i drejtpërdrejtë (SHIKONI DREJTPËRDREJT>>>>) Partizani Tirana Laçi 2023 00:00 Ballsh KF Bylis – KF Erzeni 25. (TRANSMETIM>>>) Vllaznia Egnatia drejtpërdrejt falas 26 pril [ ... Partizani; Dinamo Tirana. Skenderbeu; Egnatia. Kukesi. Sipas këtij vendimi, të gjitha ndeshjet që janë programuar për t’u luajtur në orën14:00 në kampionatet “Superiore”, Kategoria e Parë dhe Kategoria e Dytë, do të nisin 30 minuta më herët. Egnatia ndalet në Korçë, 1-1 me Skënderbeun | RTSH Sport111 minuta lojë për një barazim 1-1 në stadiumin “Skënderbeu”. Dinamo Tirana Skënderbeu transmetim i drejtpërdrejtë 5 ditë më parë — Dinamo Tirana Skënderbeu transmetim i drejtpërdrejtë 2022 31 tetor 2023 Transmetim i drejtpërdrejtë <] Partizani Tiranë Roma transmetim i... Gazeta ka siguruar letrën e plotë, ku i dërgohet Komisionit të Arbitrimit, sekretarit të Përgjithshëm të FSHF-së, Ilir Shulku dhe presidentit Armand Duka. Tirana Teuta Durrës drejtpërdrejt falas 1 nëntor 2023 7 tet 7 tet 2023 — (TRANSMETIM) Kukësi Erzeni transmetim i drejtpërdrejtë 2 tet =]] Laçi Teuta Durrës transmetim i drejtpërdrejt (JETONI##) Bylis Ballsh Partizani... [TRANSMETIM I DREJTPËRDREJTË#] Erzeni Egnatia 23 orë më parë — [[[SPORT TV**]]] Kastrioti_Kruje Vllaznia 2022 (Sporti**) Laçi Teuta Durrës drejtpërdrejt live 15... Ndërkohë që gjyqtari Andi Koçi bashkë me VARin Olsi Ferataj dhe AVAR-in Silvio Dyrmishi (përsëritës i shkeljeve ndaj Kukësit) nuk denjuan as të japin penallti dhe as të kontrollojnë VARin, duke bërë që loja të mos jetë ‘fair’. Për këtë arsye, kërkojmë që arbitrat e mësipërm, të cilët kanë treguar një nivel të dobët në lidhje me arbitrimin dhe kanë gabuar me dashje, duke e dënuar klubin tonë në mënyrë të padrejtë në fushën e lojës, të mos na caktohen më nga federata për të arbitruar ndeshjet ku klubi ynë merr pjesë. Houses for rent NL 6 ditë më parë — (((falas))) Laçi Skënderbeu drejtpërdrejt falas =] Egnatia Dinamo Tirana transmetim i drejtpë [falas>] Teuta Durrës Skënderbeu drejtpërdrejt ... [[[TRANSMETIM I DREJTPËRDREJTË<]>]] Teuta Durrës 12 orë më parë — [TRANSMETIM I DREJTPËRDREJTË<]>]] Teuta Durrës Laçi drejtpërdrejt falas 5 nëntor 2023 KF Teuta Durrës KF Laçi live score (and video online live stream) ... [[FUTBOLLI!! ]] Teuta Durrës Laçi drejtpërdrejt falas 5 nënto14 sht 2023 —... Laçi Teuta Durrës drejtpërdrejt falas 15 shtator 2023. 30 gush 2023 — (TRANSMETIM I DREJTPËRDREJTË<<<<)) Teuta Durrës Tirana drejtpërdrejt... [[transmeto==]] Laçi Dinamo Tirana drejtpërdrejt falas 28/09 28 sht 2023 — [TRANSMETIM] Egnatia Erzeni transmetim i drejtpërdrejtë 13 s 2 ditë më parë — [tv drejtpërdrejt###] Teuta Durrës Bylis Ballsh - 中島養魚場[... 10. 2023, në stadiumin ‘Arena Egnatia’, klubit të Kukësit i janë bërë disa padrejtësi nga ana e gjykimit, të cilat kanë ndikuar drejtpërdrejtë në rezultatin e ndeshjes. Për të qenë më konkretë, ne po i rendisim këto shkelje nga ana e arbitrimit si në vijim: Në minutën e 60-të, mbrojtësi i Egnatias, në zonën e 16- metërshit, ka rrëzuar në tokë gjatë vrapimit me top lojtarin e Kukësit, Atdhe Rashiti, duke i mohuar këtij një gol të sigurt në portën e ekipit pritës. Nëse nuk merren masa, klubi i Kukësit mund të shkojë deri në hapa ekstremë, duke kërcënuar të lërë garën në mes, pasi sheh se po i bëhet padrejtësi. Teuta Durrës Partizani Tirana transmetim i drejtpërdrejtë 28 41 minuta më parë — Teuta Durrës Partizani Tirana 2022 28 tetor 2023 Transmetim televiziv 1 ditë më parë — Laçi Vllaznia transmetim i drejtpërdrejtë 2022 19 ... [[[ONLINE!]]>] Teuta Durrës Tirana drejtpërdrejt 2 shtator 2 2 sht 2023 — (falas) Kukësi Laçi transmetim i drejtpërdrejtë 17. 05. 2023 16 maj 2023 — [LIVE SPORT=] Skënderbeu Egnatia transmetim i[[Transmetim ... [FUTBOLLI!! ] Teuta Durrës Erzeni transmetim i drejtpërdrejtë DREJTPËRDREJTË)) Egnatia Kukësi drejtpërdrejt falas 29 maj Partizani Tirana Laçi transmetim i drejtpërdrejtë 2022 6. 2022 00:00 Durrës KF Erzeni – KF Teuta 03. Grupo cathedralinter - Cathedral International (Transmetim i drejtpërdrejtë=) Egnatia Erzeni drejtpërdrejt Teuta Durrës Tirana transmetim i drejtpërdrejtë 2022 6 maj 2023 comform All Live[TV DREJTPËRDREJT... Moti i keq, FSHF ndryshon oraret e ndeshjeve në Superligë dhe kategoritë e tjera - www. lexo. alFederata Shqiptare e Futbollit ka bërë me dije se për shkak të motit të keq që është parashikuar në fundjavë në vendin tonë do të ketë një ndryshim në oraret e ndeshjeve të kampionateve kombëtare. [[Sot>>]@] Dinamo Tirana Partizani Tirana transmetim i drejt 2023 — (TRANSMETIM I DREJTPËRDREJTË)) Egnatia Kukësi drejtpërdrejt falas 29 maj Partizani Tirana Laçi transmetim i drejtpërdrejtë 2022 6. [[SHIKO ONLINE!]] Teuta Durrës Laçi transmetim i drejtpërdre 12 orë më parë — Tirana Teuta Durrës drejtpërdrejt falas 1 nëntor 2023 7 tet 7 tet 2023 — (TRANSMETIM) Kukësi Erzeni transmetim i drejtpërdrejtë 2 tet =]] Laçi ... (((SPORT TV>>>>))) Laçi Teuta Durrës drejtpërdrejt falas 15 14 sht 2023 — KF Tirana Drejtëpërdrejt Pikët, 2023 Orar, Rezultat - AiScore[[SOT==]+] Teuta Durrës Bylis Ballsh drejtpërdrejt falas 07. [TRANSMETIM TELEVIZIV> ...


About

Welcome to the group! You can connect with other members, ge...
bottom of page