top of page

Mysite Group

Public·94 members

[ГЛЕДАЈТЕ ВО ЖИВО>>>>] Шкупи Вардар натпревар во живо 5 ноември 2023


[ГЛЕДАЈ ОНЛАЈН*] Вардар Македонија Ѓорче Петров натпревар во20. 8. 2023 —... Шкупи видео стриминг од натпреварите (ВО ЖИВО<<) Македонија Ѓорче Петров..


[ПРЕНОС ВО ЖИВО===] Шкупи Вардар пренос во живо 5 пред 12 часа — [ПРЕНОС ВО ЖИВО===] Шкупи Вардар пренос во живо 5 ноември 2023 пред 1 ден — [[ПРЕНОС ВО ЖИВО<]] Шкупи Хегелманн натпревар во Вардар ... ПРВА ЛИГА ВО ЖИВО: Шкупи со две ремек-дела го 3.12.2017 — Крај на натпреварите од 18. коло. Шкупи го шокираше Вардар, Шкендија убедлива против Пелистер! Шкендија е на +14 бода од Вардар во трката за ... ПРВА ЛИГА ВО ЖИВО: Вардар, Македонија ЃП и Шкупи 14.9.2019 — КРАЈ НА НАТПРЕВАРИТЕ ОД 5. КОЛО ВО ПМФЛ. Победи на Шкендија, Вардар, Македонија ЃП и Шкупи на домашен терен! МАКЕДОНИЈА ЃП – БОРЕЦ (3-1). 3-1 ... [[[ОНЛАЈН>>]]*] Во живо Шкупи Струга гледајте 01.10.2023 30.9.2023 — [[Стриминг-]'''] Силекс Скопје натпреварите 11 март 2023 Вардар – Академија Пандев... [Телевизија во живо>] Гледајте ВО ЖИВО: Македонија ... 2019Поради собраниската седница која е на програмата утре во Охрид прволигашките дуели од викенд колото се играа денеска со почеток во 14. 30ч. Прва лига Вардар -Шкупи Шкендија -Работнички Победа-Ренова А. Пандев - Силекс Македонија... Gol. mk - 16. 2019Фудбалерите на Победа продолжуваат да лутаат по стадионите ширум Македонија и својот домашен натпревар против Ренова за првпат оваа сезона ќе го играат во Охрид. На „Атина Бојаџи“ прилепчани го играат можеби најважниот натпревар во пролетниот дел од... 2019Прволигашките возбудувања овојпат ќе бидат во саботен термин, Вардар во Маџари го пречекува Шкупи, а лидерот Шкендија во Тетово ќе биде домаќин на Работнички. Вардар Академија Пандев гледајте во живо 29 ... ЖИВО<]] Шкупи Хегелманн натпревар во Вардар – Академија Пандев Шкупи (((Спорт ТВ))) Гледајте ВО ЖИВО: Брегалница Вардар 1 30.9.2023 — 2023 — [[ПРЕНОС ВО ... [онлајн*] Шкупи Вардар пренос 5 ноември 2023 пред 1 ден пред 13 часа — [онлајн*] Шкупи Вардар пренос 5 ноември 2023 пред 1 ден — 2023 — пренос 20 јули 2023[ВО ЖИВО**] Шкупи Хегелманн пренос) 2023 . Ова последното малку на шега, но утре Вардар против Шкупи ќе игра за себе, но ќе игра и за Работнички. 2019Поразот од Шкупи воопшто не му се допадна на Ќатип Османи кој побара сериозен пристап од своите фудбалери со цел да се одбрани титулата во домашното првенество. Патот до шампионскиот трофеј ќе биде тежок, а следниот противник во Тетово исто така. 2019Македонскиот вицепрвак Вардар и екипата на Шкупи ќе го играат скопското дерби во рамки на 23. коло од Првата македонска фудбалска лига (ПМФЛ), а традицијата е комплетно на страната на „црвено-црните“ и ако се суди според неа, тимот на Васоски ќе... 2019Нашата реномирана обожувалница Моцарт, во текот на денешниот ден ги објави квотите односно коефициентите за натпреварите од 23. коло во ПМФЛ, кои се играат утре со почеток во 14:30 часот. На двете дербија, во Скопје каде играат Вардар – Шкупи и во... 2019Македонскиот прволигаш Гостивар одигра уште еден доминантен натпревар во Првата лига и како гостин кај Шкупи во „Чаир“ дојде до убедлив триумф (68-125), со кој останува во битката за пласман во Суперлигата. [СПОРТ ТВ>>] Работнички Тиквеш видео стриминг од Академија Пандев го „тресна одГледајте во живо ПМФЛ: Дерби Вардар-Шкупи и (((спорт>>>))) Тиквеш Вардар натпревар во живо 17/09/2023 16.9.2023 — (спорт> ... Гостивар Струга гледја во живо 29 октомври 2023 пред 7 дена — ] Вардар Шкупи гледја во живо 13 Исток. [спорт во живо... (БЕСПЛАТНО (гледајте<<<<) Шкендија Тетово Шкупи натпревар во... Тетово ќе се ... [Спорт ТВ@@] Вардар Македонија Ѓорче Петров гледја во живо ... Шкупи гледја ги воProfiel [[ФУДБАЛ=]] Работнички Шкендија видео стриминг од натпреварите 15. Партијата на канцеларот Шолц, СПД, би добила само 16 отсто ... 2019Шкендија загуби на Чаир од Шкупи и сега ’наострена’ го пречекува Работнички во Тетово. Лидерот има комфорна предност, но Ќатип Османи сигурно ќе бара од фудбалерите брзо да се вратат на победнички колосек. Sport 1 - 16. 2019Најтрофејниот македонски клуб Вардар пролетва не личи ни на просечен прволигаш, а не на клуб со европски амбиции според тоа како игра, па засега зимницата од бурната есен им даваат комфор на црвено-црните во врвот на табелата, но допрва ги очекува... Сител - 16. FK Vardar | Skopje ⚽️ Шкупи : Вардар 🏟️ Стадион Чаир, Скопје Недела 5 ноември 13:00 ч Стартниот состав на екипата на Вардар за денешиот натпревар во рамките од 12 ...


About

Welcome to the group! You can connect with other members, ge...
bottom of page