top of page

Mysite Group

Public·146 members

Dukla Táborsko Přímý přenos 5 listopadu 2023

před 7 dny — Vítězem v sezoně 2022/2023 se stala Karviná. Informace – Program a výsledky. Tabulka – Živý přenos – Vítězové. Fotbal - Fortuna Národní Liga - ...

FK Dukla Praha - MFK Chrudim (FORTUNA:NÁRODNÍ LIGA) Sledujte tisíce přímých přenosů na TV Tipsport, největší internetové sportovní televizi! 87. Domácí se nadechovali k brejku, jenže Douděra si neporozuměl s ... 65' David Kozel natáhl levačkou a ke smůle Dukly trefil tyč! 64' Dnešní utkání sleduje 1167 diváků. Žlutá karta pro tým FC SILON Táborsko (Jakub Kopřiva). 61' Snaha hostů skončila ofsajdem. 58' Moulis pálil ze standarky přímo na bránu, Pastornický vyboxoval. 55' ze hřiště odchází Matouš Varačka, přichází Adam Kronus. 54' Táborsko právě vstřelilo branku! Akce po levé straně vedla k vyrovnávací brance. Přízemní centr zužitkoval JAKUB ŠAŠINKA a poslal balon po zemi k tyči. FK Dukla Praha | oficiální internetové stránky FC SILON Táborsko. FK Dukla Praha FC SILON Táborsko. ne 5. 11. 14:00. 16. kolo Online přenos. Ligová fotbalová asociace. FORTUNA:NÁRODNÍ LIGA. Kluby F:NL. FK ... 77' ze hřiště odchází Štěpán Šebrle, přichází Jiří Hrubeš. 73' Druhá žlutá a následně červená karta pro tým FC SILON Táborsko (Jakub Kopřiva). Táborský fotbalista fauloval dvakrát během devíti minut a po druhé žluté kartě opouští scénu. Duklu čeká přibližně 20 minut přesilovka. 72' Moulis zfauloval Kateřiňáka, který už balon odehrál, což vyvolalo na obou stranách zvýšené emoce. Karta však nepřišla. 71' Dlouhý míč musel Pastornický sebrat před Moulisem. 69' Hraje se především okolo středu hřiště. 66' Žlutou kartu vidí trenér Dukly Petr Rada. "Co jsem řekl?, " žádá Rada na rozhodčím vysvětlení. Dukla Táborsko živě 5 listopadu 2023 Sledovat televizi Aktuá před 12 hodinami — Aktuální skóre Dukla Praha vs. FC Silon Táborsko (a online přímý přenos s videem) začíná 5. 11. 2023 v 13:00 UTC in FNL, Czech Republic. Dukla vede v Táboře 1:0. 41' Akce Dukly skončila faulem na gólmana. 40' Kopřiva zastavil Kozla přidržením, ten se hodně rozčiluje. 39' Dukla se propracovala narážečkami do vápna, finále chybělo. 38' Přetažený roh k ničemu Táborsku není. Po hlavičkovém souboji si domácí roh zopakují. 37' Dordičova akce zprava vyústila v roh, který zahraje Tusjak. 36' Kateřiňák spadl po souboji s Havelkou, ovšem ani Táborsko se odpískání faulu nedočkalo. Feed The City: Dallas Group 09. 2023 Vys 2. 2023 — Slavia Praha FC Slovácko 18 FORTUNA LIGA SK Slavia Praha - FK Teplice 18. Foto: ČTK/Šimánek Vít Fortuna liga: MFK Karviná vs. [ŽIVÝ ... výsledky, program zápasů, Dukla Praha - Táborsko live Stránka týmu Dukla Praha je automaticky online aktualizovaná. Příští zápasy: 05.11. Dukla Praha - Táborsko, 11.11. Neukládají ale vaše osobní informace přímo, ... (ŽIVÝ PŘENOS TV@@@) Dukla Táborsko Přímý před 12 hodinami — [FOTBAL!!] Žižkov Táborsko Přímý přenos 17 září 2023 před 14 16. 9. 2023 — 5. kolo druhé fotbalové ligy: Viktoria Žižkov - Dukla Praha 1:5 ... Míč brankáři Dukly vypadl, drobné zaváhání však ihned napravil. 22' Bojan Dordič v největší šanci Táborska! Pronikl po levém křídle, jenže jeho jedovatá střela branku minula. 21' Faul na kapitána Navrátila znemožnil Dukle další postup středem hřiště. 19' Domácí jsou ve vzduchu hodně jistí, další úspěšná hlavička zažehnala nebezpečí z rohového kopu hostů. 18' Matějka se dral přes Koného, ten jeho další postup šestnáctkou zastavil. Roh pro Duklu. 16' S dlouhým míčem neměl Pastornický problémy. 14' Po rohu se hosté k zakončení znovu nedostali. Pozici mělo pěknou, těsně před vápnem. Rychlá akce Táborska končí nepřesným pasem do šestnáctky. 34' Kozel spadl ve vápně po souboji s domácím obráncem na zem, k nelibosti hostů se penalta nepíská. 31' Půlhodina je pryč a fanoušci stále neviděli nebezpečnou střelu na branku. 28' Chvíi se nehrálo, jelikož si hosté vyžádali ošetření. 25' Na druhé straně skončil míč po rychlé akci nad brankou, na tribuně to jen zahučelo. 24' Šašinka si dal míč na střed a levačkou provětral Radovu náruč. Fanoušci si příliš nebezpečných střel na branku neužili, nicméně Dukla vede 1:0. Ve 42. minutě otevřel skóre střelou k tyči Matějka. Druhá půle začne asi v 18:02. 45' Rozhodčí nastaví 1 minutu. Trenér Dukly Rada se pustil do slovní přestřelky s fanouškem, který ho označil za šaška. V závěru půle se tak baví část tribuny nejen fotbalem. 42' Dukla právě vstřelila branku! Dukla sehrála rychlou akci po pravé straně, na jejímž konci byl skvělý zákrok Pastornického, který míč vyrazil. Po chytré nahrávce na druhé křídlo měl LUKÁŠ MATĚJKA cestu do brány otevřenou. [SLEDOVAT ŽIVĚ<] Dukla Táborsko živě 5 listopadu 2023 před 12 hodinami — [ONLINE] Táborsko Hanácká Slavia Přímý přenos 22. 07. 22. [[HODINKY<<<<]##] Opava Dukla přenos živý 15/09/2023 Slezský FC Opava FK Dukla Praha. Dukla Praha vs FC Silon Táborsko Aktuální skóre Dukla Praha vs. FC Silon Táborsko (a online přímý přenos s videem) začíná 5. 11. 2023 v 13:00 UTC in FNL, Czech Republic. Dukla Táborsko přenos živě 5 listopadu 2023 před 12 hodinami — Dukla Táborsko přenos živě 5 listopadu 2023 Vyškov Jihlava koukněte se živě 24 květ2023 k-Sparta B-Varnsdorf, Třinec-Chrudim, ...