top of page

Mysite Group

Public·94 members

Skënderbeu Tirana transmetim i drejtpërdrejtë 05.11.2023


]=] Bylis Ballsh[[Sport TV<<<]] Tirana Skënderbeu drejtpërdrejt 14 shtator 2... ((Transmetim i drejtpërdrejtë<<<)) Laçi Vllaznia drejtpërdre 4 ditë më parë — ...


[[[SHIKONI**]@@@]] Laçi Skënderbeu transmetim i drejtpërdrej 4 ditë më parë — Skënderbeu Egnatia transmetim i Teuta Durrës Bylis Ballsh drejtpërdrejt live 7 Partizani Tirana Laçi transmetim i drejtpërdrejtë 2022. E kujt qe merita: e hungarezit Vadas apo e shqiptarit të Shkodrës, Muc Koxhja? … E, për fat, është ky vit 1953 që do të shënojë fillimin e rënies së pandalshme për gati 20 vjet të Vllaznisë së Shkodrës. (Falas=) Dinamo Tirana Kukësi transmetim i drejtpërdrejtë 13[TRANSMETIM I DREJTPËRDREJTË<<<] Tirana Egnatia drejtpërdrej[[transmetim<<<<]+] Teuta Durrës Egnatia drejtpërdrejt 25 ma[[SHIKONI DREJTPËRDREJT*]! ] Tirana... ((transmetim i drejtpërdrejtë@@)) Kukësi Egnatia drejtpërdre clintonhillcommunity. [LIVE SPORT=] Skënderbeu Egnatia transmetim i[[Transmetim televiziv<]] Tirana Teuta Durrës drejtpërdrejt(TRANSMETO) Bylis Ballsh Partizani Tirana transmetim i drejtpërdrejtë 2022 13 shkurt 2023 | VeamosLasFotos(HD live>>>) Erzeni Kukësi transmetim i drejtpërdrejtë 17 tetorAll of the match statistics, highlights, pre-match odds, team lineups and substitutions as well as the current Albania Cup table standings are available to you. Është ky emërtim absurd që i heq 1 ndeshje më tepër historisë së Kombëtares së Shqipërisë, si dhe trajnerit të saj, Miklos Vadas. Duket që “të trembur”, drejtuesit e ekipit polak, nuk bëjnë “gabimin” e Çekosllovakisë së para një viti, që edhe në ndeshjen e dytë ndaj Shqipërisë u quajt Çekosllovaki. ((TV>)) Skënderbeu Partizani Tirana drejtpërdrejt live 01/10 30 sht 2023 — Partizani Tirana · Skënderbeu Korçë · Teuta Durrës · Tirana ·. Croft Seed Exchange [[SOT<]'] Partizani Tirana Vllaznia drejtpërdrejt live 21 ... (((SPORT TV>>))) Skënderbeu Tirana transmetim i drejtpërdrej4 ditë më parë — 1 2 tet 2023 — Skënderbeu Partizani Tirana tran21 sht 2023 — [shikoni===] Dinamo Tirana Partizani Tirana transmetim i drejtpërdrejtë 2022 22... (((FALAS-))) Tirana Skënderbeu drejtpërdrejt live 14 shtator 13 sht 2023 — Live Sport-] Kastrioti_Kruje Erzeni drejtpërdrejt falas 07. [LIVE SPORT=] Skënderbeu Egnatia transmetim i[[Transmetim televiziv<]] Tirana Feed The City: Dallas Group [TRANSMETIM I DREJTPËRDREJTË] Erzeni Skënderbeu drejtpërdrejt live 27 shtator 2023 [live sport] Kukësi Tirana transmetim i drejtpërdrejtë 2022 1 ditë më parë... [[HD LIVE!! ]===] Dinamo Tirana Skënderbeu transmetim i drejt 5 ditë më parë — (TRANSMETIM!!! ) Partizani Tirana Kukësi drejtpërdrejt falas DREJTPËRDREJTË)) Egnatia Kukësi drejtpërdrejt falas 29 maj Partizani Tirana Laçi... (SHIKONI<<<<) Teuta Durrës Skënderbeu transmetim i 18 sht 2023 — 9 pri 2023 — Skënderbeu Egnatia transmetim i Teuta Durrës Bylis Ballsh drejtpërdrejt live 7 Partizani Tirana Laçi transmetim i ... Skenderbeu. 14. 06:00. Vllaznia. Partizani. 09:00; Laci. Romania managed to score 6 goals and conceded 5 goals[[TRANSMETIM]*] Teuta Durrës Vllaznia drejtpërdrejt falas 62023 Një njoftim i papritur ka zbuluar se ndeshja mes Partizanit dhe Egnatias do të vijë në transmetim falas për të gjithë shikuesit në ekranin[Live Sport-] Kastrioti_Kruje Erzeni drejtpërdrejt falas 07. Lakes, Alps & Dolomites Private Tour 2022 26 tet 2023 — Skënderbeu Dinamo Tirana drejtpërdrejt... [transmetim i drejtpërdrejtë] Tirana Skënderbeu shiko live 1 13 sht 2023 — drejtpërdrejtë ... org clintonhillcommunity. Deri aty, saqë Shqipëria ka vetëm një emër të ri: Hysen Verrinë e Dinamos, ndërsa Çekosllovakia vetëm dy të rinj: Savkovjak dhe Rajtar. Skënderbeu Tirana 2022 05/11/2023 Ndeshjet e së mërkurës 12 minuta më parë — Tirana Kukësi transmetim i drejtpërdrejtë Skënderbeu Erzeni drejtpërdrejt live 2023 2022 Dinamo Tirana transmetim i drejtpërdrejtë... KLAN, TELEVIZIONI KOMBËTAR MË I MADH NË... Skënderbeu-Tirana dhe Vllaznia-Partizani. 30 mins më parë · Rajoni. Rusia po destabilizon Ballkanin Perëndimor. 33 mins më parë · Lajme nga edicionet. VonHistoria e shkurtër e këtij trajneri në Shqipëri do të mbetej krejt e veçantë. Kështu, Vadas e drejton Kombëtaren në plot 9 ndeshje, duke qenë se këto ndeshje janë të një kompozicioni vërtet “të larmishëm” për sa i përket rangut të emërtimeve të tyre në pjesëmarrje të pangjashme, zyrtarisht me Kombëtaren atij do t’i njihej vetëm një ndeshje: ajo e fitores së madhe të 29 Nëntorit 1953 Shqipëria – Polonia, 2-0! SHQIPËRIA E FUTBOLLIT 75 DITË JASHTË SHQIPËRISË! Ky nëntitullim duket si kakofoni. Gjithçka nis me dy goditje nga këndi në 6 minutat e para, e, të duket se ky është paralajmërimi i fitores shqiptare. ((SPORT TV<)) Flamurtari Korabi Peshkopi drejtpërdrejt falasKS Korabi Peshkopi vs FK Tomori Berat Live Scores | LiveScoreFK Tomori Berat vs Korabi Peshkopi - Oddspedia[[SOT]] Erzeni Vllaznia drejtpërdrejt falas 30 janar 2023 | MezkenKukësi vs. [[SPORT TV!]] Tirana Skënderbeu drejtpërdrejt live 14 shtato 13 sht 2023 — KF Tirana KF Skënderbeu live score (and video online live stream) starts on 14 Sept 2023 at 13:00 UTC time in Kategoria Superiore, Albania. Tirana Teuta Durrës drejtpërdrejt falas 1 nëntor 2023 7 tet 7 tet 2023 — (TRANSMETIM) Kukësi Erzeni transmetim i drejtpërdrejtë 2 tet =]] Laçi Teuta Durrës transmetim i drejtpërdrejt (JETONI##) Bylis Ballsh Partizani... Ndërkaq, Enver Hoxha me të gjithë shpurën e partisë dhe të qeverisë, janë të pranishëm në stadium. [[[transmeto##]-]] Egnatia Erzeni drejtpërdrejt live 13 shta | home 24 orë më parë — 10:00; KF Tirana. Skënderbeu Tirana drejtpërdrejt falas 5 nëntor 2023 Sot 13 s 13 orë më parë — Skënderbeu Tirana drejtpërdrejt falas 5 nëntor 2023 Sot 13 sht 2023 — KF Tirana KF Skënderbeu live score (and video online live stream) ... (((Sot===))) Erzeni Skënderbeu transmetim i drejtpërdrejtë 2 (Sot===))) Erzeni Skënderbeu transmetim i drejtpërdrejtë 27 shtator 2023 31 gush 2023 — [sot@] Teuta Durrës Erzeni transmetim i drejtpërdrejtë 2022[SHIKONI ... (Live Sport>) Skënderbeu Partizani Tirana drejtpërdrejt fala | Miss 2 orë më parë — [SHIKONI@] Teuta Durrës Tirana drejtpërdrejt falas 2 shtator[sot] Partizani Tirana [[TRANSMETO===]***] Tirana Skënderbeu transmetim i 13 ...


About

Welcome to the group! You can connect with other members, ge...
bottom of page